1411 ONICE TIGER
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1411 |
| Color | RED |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2016kg |